تبلیغات
ناروتو شیپودن به انگلیسی - دانلود تمامی سینمایی ها انیمه ناروتو|دوزبانه|کیفیت 1080p
مرکزی برای طرفداران انیمه ناروتو(و همچنین با مطالبی مناسب برای طرفداران بازی Devil May Cry)
[ ]
 
 
دانلود تمامی سینمایی ها انیمه ناروتو|دوزبانه|کیفیت 1080p
نظرات
http://s9.picofile.com/file/8313046268/naruto_shippuden_complete_anime_movie_series_1_.jpg
ما در گذشته با پستی مرتبط با سینمایی ها انیمه ناروتو به صورت دوبله انگلیسی درخدمت شما طرفداران این انیمه بوده ایم،اما حال با مطلبی کامل از سینمایی ها این انیمه به صورت دوزبانه دوباره بازگشتیم.
خب مطمئنا اگه شما هم از فن ها و طرفداران انیمه ناروتو باشید حتما تا به حال اسم سینمایی ها انیمه ناروتو به گوشتون خورده،سینمایی هایی که برمبنای انیمه ناروتو ساخته شده و به داستان هایی میان قسمت ها اصلی انیمه اشاره میکنن که حتما تماشا اونها برای شما نیز لذت بخش و جذاب خواهد بود.هرکدام از این سینمایی ها مربوط به دوره زمانی خاصی میان قسمتها اصلی انیمه هستن که مانند OVA ها انیمه ناروتو به داستان های فرعی ولی جذابتر و طولانی تر و مهیج تر و با کیفیت تری اشاره میکنن و همچنین تماشا این سینمایی ها میتونن برای شما در کامل کردن داستان انیمه نیز کمک کند.البته لازم به ذکره که باید از سایت انیم ورلد جهت این انکود عالی و کم حجم تشکر کرد.
مطمئنا تماشا این سینمایی ها که درنهایت کیفیت و جذابیت و کمترین حجم ممکن همراه با داستانی جذاب هستن برای تک تک شما عالی و لذت بخش هست.
جهت تماشا آنلاین به ادامه مطلب بروید...
http://s8.picofile.com/file/8313042592/gdfsdfd1.jpg
میتوانید در زیر کاور و داستان مربوط به هر سینمایی همراه با لینک دانلود آنها در سرور مدیافایر را مشاهده کنید.
Naruto the Movie Ninja Clash in the Land of Snowhttp://s8.picofile.com/file/8313046684/1_naruto_movie_23_free_wallpaper.jpg
داستان:داستان از جایی آغاز میشود که برای تیم کاکاشی ماموریت جدیدی درنظر گرفته شده است،تیم کاکاشی همراه با ناروتو،ساسکه و ساکورا راهی سفری برای محافظت از بازیگر معروفی میشوند که گروه فیلم برداری آنها قصد داره برای ادامه کار فیلم برداری به سرزمین برف سفرکنند ولی در این راه گروهی نینجا به آنها حمله میکنند و دلیل حمله اونها هنوز مشخص نیست ولی معلومه به دنباله... .
Naruto the Movie Legend of the Stone of Gelel
http://s9.picofile.com/file/8313046868/2_NARUTOPELICULA2.jpg
داستان:داستان از جایی شروع میشود که موجودات عجیبی وارد سرزمین باد میشوند و سعی دارند از اونجا عبور کنند و با مقابله دهکده شن از جمله گارا و کانکورو مواجه میشوند از طرف دیگر همین موجودات با ناروتو،ساکورا و شیکامارا که مشغول انجام ماموریت خود بودن درگیر میشوند ولی هنوز ناروتو،ساکورا و شیکامارو نمیدانند که هدف این موجودات عجیب چی هست.
Naruto the Movie Guardians of the Crescent Moon Kingdom
http://s9.picofile.com/file/8313046976/3_NARUTOPELICULA3_1_.jpg
داستان:کاکاشی،ناروتو،ساکورا و لی عازم ماموریتی میشن که هدف از اون محافظت از شاهزاده سرزمین ماهه،این کشور سرزمین ثروتمندیه و شاهزاده آن نیز آدم ول خرج و پولداریه که برای محافظت از خود نینجاها دهکده برگ استخدام کرده ولی در این بین اتفاقات غیر قابل پیش بینی می افته که ادامه آن رو در خود سینمایی میتونید ببینید.
Naruto Shippuden the Movie
http://s9.picofile.com/file/8313046984/4_Naruto_Shippuden_filme.jpg
داستان:گروهی سعی در این دارند که موجود شیطانی به نام موریو که اکنون مهر شده است رو دوباره به این دنیا برگردونن و با ارتش شیطانی و جاودانه آن دنیا رو فتح و تمام کشورها رو نابود و سلطنتی هزار ساله رو برپا کنن،از طرفی دیگر پیشگویی شده که ناروتو درپایان این ماجرا کشته میشود و حالا در ادامه داستان ...
Naruto Shippuden the Movie Bonds
http://s8.picofile.com/file/8313047992/5_lazos.jpg
داستان:ماجرا با حمله کشوری مرموز به نام کشور آسمان به دهکده برگ شروع میشود،کشوری که قبلا در جنگ بین کشورها بزرگ نابود شده و حالا برای انتقام آمده است.از طرف دیگر ناروتو نیز قرار شده هست با کمک پزشک ماهری به نام شینوی برای درمان مردم دهکده دختر بچه ای به نام آمارو همراه با هیناتا و ساکورا راهی سفر شود و ...
Naruto Shippuden the Movie The Will of Fire
http://s8.picofile.com/file/8313048276/6_narutoshippuden_m3_by_yamato_senpai_d5agiu41.jpg
داستان:داستان از جایی شروع میشود که مردی به اسم هیروکو اعلام میکند که قصد دارد قدرت هر 5 ککه گنکای هر کشور رو بدست آورد و تا الان 4تای آن رو بدست اورده و قصد دارد ککه گنکای آخری هم بدست بیاورد و با بدست اوردن اون به نینجایی شکست ناپذیر تبدیل میشود از این رو کاکاشی سعی میکند با قربانی کردن خود جلوی هیروکو بگیرد ولی ناروتو سعی در متوقف کردن کاکاشی دارد،ولی این خلاف دستور هوکاگه هست و از این رو دوستان ناروتو تصمیم میگیرند که جلوی ناروتو بگیرند و ...
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
http://s8.picofile.com/file/8313048326/7_narutoshippuden_m4_by_yamato_senpai_d5agj0d1.jpg
داستان:یاماتو،ناروتو،ساکورا و سای ماموریت پیدا میکنن که نینجا فراری به نام موکاده دستگیر کنن،نینجایی که استاد مهارت عروسک بازیه و قصد داره قدرت لی لاین بدست بیاره و با استفاده از اون همه 5 کشور بزرگ نابود کنه و حاکم زمین بشه،ولی چون که لی لاین قبلا توسط هوکاگه چهارم مهر و موم شده نمیشه قدرتشو به این راحتی بدست اورد پس موکاده سعی میکنه به گذشته سفرکنه تا قدرت در اون زمان بدست بیاره ولی دراین بین ناروتو هم به همراه اون به گذشته سفر میکنه و حتی با هوکاگه چهارم نیز دیدار میکنه،یعنی ناروتو میتونه راهی برای برگشت به زمان خودش پیدا کنه؟
Naruto the Movie Blood Prison
http://s9.picofile.com/file/8313048368/8_196203fb.jpg
داستان:داستان از جایی آغاز میشود که شایعه ای مبنی بر وجود جعبه ای به اسم جعبه خوش بختی بر سر زبان ها می افتد جعبه ای که خواسته صاحبش رو برآورده میکند و دهکده چمن قبلا با استفاده از این جعبه تقریبا کل دنیا به تصرف خودش در اورده بود و اکنون این جعبه در دهکده چمن قرار دارد.در این بین به جان رایکاگه سرزمین صاعقه نیز سوء قصد میشود و تنها متهم این ماجرا که قیافه آن در حین این اتفاق دیده شده بود،ناروتو اوزوماکی میباشد،از این رو ناروتو متهم به سوء قصد به جان رایکاگه میشود و از طرف هوکاگه اونو به زندان مخوفی به نام زندان هوزوکی میفرستن،زندانی که فرار از آن برای هر نینجایی غیر ممکن هست و ...
Road to Ninja Naruto the Movie
http://s8.picofile.com/file/8313048418/9_91JefnHdSbL_SL_.jpg
داستان:داستان از جایی شروع میشود که در اتفاقی عجیب مادارا اوچیها خود رو در داخل دهکده برگ و در مقابل ناروتو و ساکورا ظاهر میکند و آنها رو به دنیا سوکویومی خود میکشاند،دنیایی که درست مثل دنیا معمولی هست ولی تفاوت ها بسیار زیادی با دنیا معمولی دارد،دنیایی که در آن تمام دوستان ناروتو رفتارها عجیب و غیر معمول انجام میدهند.و در این دنیا گنجوتسو مادارا سعی بر این دارد که ناروتو دستگیر کند،آیا مادارا موفق میشود؟
The Last Naruto the Movie
http://s9.picofile.com/file/8313048476/10_91lJ6bgQIRL_SL_.jpg
داستان:داستان دو سال بعد از حوادث اصلی داستان ناروتو شیپودن و پایان جنگ رو روایت میکند.در اتفاقی عجیب ماهی که هامورا اوتسوتسوکی به وسیله اون ساخته شده بود،شروع به نابودی میکند،نابود شدن ماه و اتفاق حاصل از آن باعث مرگ کل انسان های روی زمین میشود،از طرفی خواهر کوچکتر هیناتا هیوگا،یعنی هانابی هیوگا توسط گروهی ربوده میشوند و حالا هیناتا و ناروتو عازم ماموریتی برای نجات هانابی هیوگا میشوند و در این بین هیناتا ناچار به انتخابی سخت میشود و ... .
Boruto Naruto the Movie
http://s9.picofile.com/file/8313048534/11_rdvd_borutonarutothemoviese.jpg
داستان:سال ها پس از پایان یافتن جنگ چهارم نینجاها ناروتو تبدیل به هوکاگه هفتم دهکده خود شده است و پس از سال ها تلاش و تمرین سرانجام به آرزوی دیرینه خود رسیده است . و حالا صاحب دختری به اسم هیماواری و پسری به اسم بوروتو شده است،بوروتو که همیشه داستان قهرمانی های پدر خود را شنیده است در تلاش است که جای پدر خود را در دهکده بگیرد و تبدیل به قهرمانی مانند پدر خود شود . به همین دلیل او با دوست صمیمی پدر خود یعنی ساسکه ملاقات می کند و از او درخواست میکند که ... .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
زیرنویس تمام سینمایی ها
دانلود صوت انگلیسی تمامی سینمایی ها

چهارشنبه 8 آذر 1396ساعت : 10:17 ب.ظ| نویسنده : دانته اوزوماکی
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
erika chan دوشنبه 9 بهمن 1396 08:10 ب.ظ
آریگاتوووووووووو
دانته اوزوماکی پاسخ داد:
تشکر،ممنون
سیدامین سه شنبه 26 دی 1396 05:49 ب.ظ
سلام عالی بود خیلی ممنون همش قشنگ فقط یک سئوال
فیلم road to ninja naruto the mivie همون قسمتهای تو سریال هم بود دیدم؟؟ چون بقیه دیدم همه فیلمش ولی این هم داستانش هم عکسهاش شبیه همون قسمتهای تو سریال بود درسته؟؟؟؟
دانته اوزوماکی پاسخ داد:
بله،این سینمایی سکانس هایی از خود انیمه توی خودش داره،البته اگر دیده باشید،بخشی از داستان تاکید بر اون اتفاقات در سریال بوده و بخش دیگه اش به همون مبحث اصلی داستان که توی توضیحات اون سینمایی نوشتم هست
امیر شنبه 11 آذر 1396 10:13 ب.ظ
دستت درد نکنه بابت پستات
دانته اوزوماکی پاسخ داد:
خیلی ممنون
بی نام شنبه 11 آذر 1396 10:12 ب.ظ
سلام حالت چطوره؟! خوبی؟!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین مطالب
درباره ما
با سلام به بازدید کنندگان وبلاگ انیمه ناروتو به انگلیسی،در این سایت ما تلاش میکنیم که بهترین موارد و چیزها رو که مرتبط با این انیمه میباشند برای شما فراهم کنید.در این سایت تلاش میشود انیمه ناروتو با کیفیت مناسب به صورت دوزبانه(انگلیسی-ژاپنی)و همچنین درصورت لزوم تک زبان انگلیسی(ولی با این حال سعی میشه اکثرا دوزبانه باشه تا مورد پسند تمامی طرفداران ناروتو چه دوستداران دوبله انگلیسی و چه دوستداران دوبله ژاپنی باشه)و یا بهترین سری بازی ها ناروتو بدون کمترین اشکالی و با لینک های مناسب برای شما فراهم کنید.امیدوارم از حضور در این سایت لذت ببرید.

با تشکر از شما مدیریت سایت
مدیر وب سایت : دانته اوزوماکی
موضوعات
لینک دوستان
آرشیو مطالب
نویسندگان
برچسب ها
پیوندهای روزانه
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :